Home Топ новини Джокович и Серина стартират в Австралия утре, вижте пълната програма

Джокович и Серина стартират в Австралия утре, вижте пълната програма

9
0
SHARE

Новак Джокович, Симона Халеп, Серина Уилямс, Стан Вавринка, Александър Зверев, Кей Нишикори други стартират тази нощ в турнира от Големия шлем – Откритото първенство на Австралия в Мелбърн.

Това стана ясно, след като организаторите на надпреварата публикуваха програмата за вторник. Тогава предстои да видим страхотни сблъсъци на някои от фаворитите.

Ето и разписанието за деня:

Централен корт, „Род Лейвър“, след 02:00 часа българско време: Дестани Айава – Мадисън Кийс Татяна Мария – Серина Уилямс Александър Зверев – Аляж Бедене след 10:00 часа: Новак Джокович – Мичел Крюгер Наоми Осака – Магда Линет

„Маргарет корт“, след 02:00 часа: Кей Нишикори – Камил Майчак Дария Гаврилова – Тамара Зиданшек Винъс Уилямс – Михаела Бузарнеску. След 10:00 часа: Симона Халеп – Кайа Канепи Беноа Пер – Доминик Тийм

„Мелбърн арена“, след 02:00 часа: Каролина Мухова – Каролина Плишкова Борна Чорич – Стив Дарси Лаура Зигемунд – Виктория Азаренка Саманта Стосър – Дария Ястремска. Не преди 10:00 часа: Ник Кириос – Милош Раонич

„Арена 1573“, след 02:00 часа: Фабио Фонини – Хауме Мунар Южени Бушар – Пън Шуай Пабло Андухар – Денис Шаповалов Виктория Голубич – Елина Свитолина

Корт №3, след 02:00 часа: Джоана Конта – Айла Томлянович Шуай Чжън – Гарбине Мугуруса Таро Даниел – Танаси Кокинакис Стан Вавринка – Ърнест Гулбис

Корт №5, след 02:00 часа: Иля Ивашка – Малек Джазири Наталия Вихлянцева – Варвара Лепченко Филип Крайнович – Марко Чекинато

Корт №7, след 02:00 часа: Елизе Мертенс – Ана Шмиедлова Алекс Болт – Джак Сок Камила Джорджи – Далила Якупович Жо-Вилфред Цонга – Мартин Клижан

Корт №8, след 02:00 часа: Киан Ван – Фиона Феро Хьон Чунг – Брадли Клан Филип Колшрайбер – Ли Доминика Цибулкова – Шуай Чжън

Корт №10, след 02:00 часа: Полин Парментие – Ана Потапова Лука Вани – Пабльо Кареньо Буста Жереми Шарди – Юго Умбер

Корт №12, след 02:00 часа: Зарина Диас – Александра Крунич Ласло Джере – Евгени Донски Марсел Гранойерс – Мариуш Копил София Кенин – Вероника Кудерметова

Корт №13, след 02:00 часа: Алберт Рамос-Виньолас – Мартон Фучович Дария Касаткина – Тимеа Бачински Щефани Фьогеле – Су-Вей Сие Алексей Попирин – Миша Зверев

Корт №14, след 02:00 часа: Лойд Харис – Данил Медведев Бьорн Фратанджело – Жил Симон Карла Суарес Наваро – Клара Бюрел Кристина Плишкова – Ана Блинкова

Корт №15, след 02:00 часа: Николас Яри – Леонардо Майер Бианка Андрееску – Уитни Осуигве Лин Чжу – Маргарита Гаспарян Максимилиан Мартерер – Глеб Сахаров

Корт №19, след 02:00 часа: Иво Карлович – Хубер Хуркаш Мадисън Бренгъл – Мисаки Дои Люка Пуй – Михаил Кукушкин Ига Свиатек – Ана Богдан

Корт №20, след 02:00 часа: Сам Куери – Пиер-Юге Ербер Мона Бартел – Анастасия Севастова Давид Гофен – Кристиан Гарин Виктория Кузмова – Кристина Козлова

Корт №22, след 02:00 часа: Иржи Весели – Райън Харисън Гуидо Пея – Жоао Соуса Ализе Корне – Лара Аруабарена

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here